Keramikos užsiėmimai vaikams


Keramikos pamokos – puiki galimybė ne tik lavinti įgūdžius, bet ir geriau pažinti save, pasitikėti savo spontaniškumu ir išlaisvinti vaizduotę, fantaziją. Keramika – kūrybiškas, raminantis ir malonus darbas su moliu. Molis – tai terapijos priemonė, kuri sugeria neigiamas emocijas, o pats lipdymo procesas – minkyti, lipdyti, gadinti ir vėl iš naujo kurti suteikia daug gražių ir džiaugsmingų akimirkų. Ši kūrybos sritis išlaisvina fantaziją, lavina erdvinį pojūtį. Užsiėmimų metu vaikai susipažįsta su molio plastinėmis savybėmis, mokosi išploti, kočioti, pjauti, rašyti jame, lipdyti reljefinius kūrinius, glazūruoti. Studijoje vaikai mokosi ne tik lipdymo meno, bet ir lavina ranką, vaizduotę. Vaikučius kviečiame pasinerti į naujų atradimų pasaulį. Kur improvizuosime, bendrausime, kaupsime ir dalinsimės patirtimi. Kūrybos procese persipins patirtis ir pažinimas, džiaugsmas ir ramybė, saviraiška ir kūrybiškumas. Patirsime kūrybos laisvę, džiaugsmą ir atsipalaidavimą“.

Keramikos užsiėmimuose mokysimės:

lipdybos,

formavimo iš molio plokščių,

skulptūrinio lipdymo,

virvelinės keramikos,

spaudimo iš gipso formų,

dekoro galimybių bei spalvų derinimo,

ornamentų kūrimo, engobavimo,

skutinėjimo, glazūravimo pagrindų ir kt.

KAINOS MĖNESIUI: mokėjimo mėnuo mūsų studijoje – už 4 savaites (ne kalendorinis mėnuo). Mokama BANKINIU PAVEDIMU , (ar atvykus vietoje prieš užsiėmimą – išskirtinis atvejis, kai neapmokėta per banką) už 4 savaites į priekį, atsiunčiama arba atnešama į užsiėmimą bankinio pavedimo kopija (prašymas mokėti bankiniu pavedimu, jei yra tokia galimybė)

VIENKARTINIAM UŽSIĖMIMUI
(jei mokinys renkasi mokėti vienkartiniais užsiėmimais) – 10 eur
Keramikos pamokos vaikams (1 ak. val. , – 35 eur
Keramikos pamokos vaikams (2 ak.val ), – 50 eur

TVARKARAŠTIS VAIKAMS

Triečiadienis

-14.00 – 15.00

-15.00 – 16.00

-16:00 – 17:00

-17:00- 18:00


REGISTRACIJA
el. paštas: anosstudija@gmail.com; Telefono numeris: 8 60038069

Keramikos meno moko dailininkė Ana Popok

Adresas: Miglos 57-52. (Vilnius)

Programai reikalingomis priemonėmis: moliu, glazūromis, degimais ir kitomis priemonėmis vaikus aprūpina studija. Vaikų skaičius grupėje iki 10asm.