Keramikos užsiėmimai suagusiems


Keramikos kursai suagusiems
Kuo toliau, tuo daugiau mes lekiame, bėgame, skubame, planuojame…. Pamirštame patį svarbiausią dalyką- save. Atrask laiko sau! Nes molis – tai terapijos priemonė. Po sunkios darbo dienos - ateik ir pailsėk.
Keramikos kursai – tai puiki galimybė atsipalaiduoti ir prasmingai praleisti laiką kuriant rankų darbo gaminius ar dovanėles artimiesiems. Mokomasi kurti „nuo idėjos iki produkto“.
Keramikos pamokų metu susipažinsite su lipdymo subtilybėmis, išmėginsite įvairias keramikos taikomas lipdymo ir glazūravimo technikas. O pertraukėlių metu mėgaujamasi arbatos arba kavos puodeliu.
Keraminio gaminio gimimui reikalingi bent 2 užsiėmimai: per pirmąjį lipdome iš molio, per antrąjį - išdegtus darbelius glazūruojame
Kursų metu galėsite išbandyti įvairias keramikos žaliavas. Nes pamokose dirbsite su juodo, geltono, balto ir šamotinio molio žaliavomis, plačiu glazūrų, engobų pasirinkimu.

KAINA

Keramikos pamokos suaugusiems ir jaunuoliams (2 ak. val. Į savaite, 4 kartai),- 90 eur. 1 kartas- 25 eur. br /> Vienkartinė pamoka- 35 eur

TVARKARAŠTIS SUAUGUSIEMS

Antradieniais 10:00-12:00. 18:00 – 20:00
REGISTRACIJA
el. paštas: anosstudija@gmail.com; Telefono numeris: 8 60038069

Keramikos meno moko dailininkė Ana Popok

Adresas: Miglos 57-52. (Vilnius)
1
Dizainas be pavadinimo (28)
Dizainas be pavadinimo (23)