Tapybos ir keramikos būrelis vaikams ir paaugliams
Ši būrelio programa orientuota į kiekvieno vaiko individualų augimą ir meninį ugdymą. Vaikai ir paaugliai susipažins su įvairiomis raiškos priemonėmis (tapyba, piešimas, grafika, keramika). Susipažinsime su pasaulinio garso tapytojų vardais ir jų nutapytais šedevrais, bei kursime savuosius. Būrelio metu dirbame nedidelėmis grupėmis, tad dėmesio sulaukia kiekvienas. Jūsų vaikų būrelyje laukia draugiška atpalaiduojanti atmosfera ir puiki draugija.
Tapybos ir keramikos būrelis padeda lavinti šiuos gebėjimus:
• loginį mąstymą;
• kūrybiškumą;
• vaizduotę;
• spalvų pojūtį;
• emocinį intelektą;
• smulkiąją motoriką!

Kaina - 40 EURŲ/MĖNUO
LANKANT DU KARTU PER SAVAITĘ 60 EURŲ/MĖNUO

Vienkartinis mokestis už priemonės 45 EUR. ( už drobės, teptukus, dažus, pieštukus ir kitas priemonės)
Mėnesiui lankant 1 kartą (vieną valandą) per savaitę – 40 Eur
Mėnesiui lankant 2 kartus (dvi valandas) per savaitę – 60 Eur
Pamokos trukmė 60 min grupėje iki 8 vaikų

Šias pamokas reikia išvaikščioti per vieną mėnesį. Jei registruotoje pamokoje vaikas dalyvauti negali ir pranešate dieną prieš - pamoką persikeliame į kitą dieną tą patį mėnesį. Jei registruotoje pamokoje vaikas nepasirodo, pamoka būna nuskaičiuota. Praleidus užsiėmimą (-us) - užsiėmimų kaina mažinama. procentaliai arba jeigu pageidaujama – sutariamas papildomas užsiėmimas kitu laiku už praleistą užsiėmimą (-us).

PRAŠOME MOKĖTI BANKINIU PAVEDIMU, (ar atvykus vietoje prieš užsiėmimą – tik išskirtinis atvejis, kai nėra apmokėta per banką). Mokama už 4 savaites į priekį, prašymas mokėti bankiniu pavedimu, jei yra tokia galimybė.