Keramikos užsiėmimai vaikams
Pastebėjote, kad vaikams puikiai sekasi konstruoti?

Kviečiu Jūsų vaikučius praleisti keramikos užsiėmimuose, kurių metu galės lipdyti rankų darbo indus ar skulptūras, išbandyti įvairias lipdymo ir indų dekoravimo būdus. Keramikos pamokose galės ne tik kūrybingai praleisti laiką, lavinti erdvinį mąstymą, bet ir pasipuošti jaukius namus nulipdytais molio dirbiniais. Lipdymo pamokos metu vaikai galės įgyvendinti savo idėjas, o aš Jiems mielai padėsiu nuo pat lipdymo pradžios iki galo! Nevertėtų jaudintis net ir tada, kai idėjų neturės, nes mielai padėsiu ir su kūrybine dalimi.

Ką mokinsimes?
Marmurinė technika – tai technika, kurios metu naudojamas balto ir juodo molio duetas. Toks spalvų žaismas sukuria marmuro efektą, o vėliau glazūravus dekoracijas permatoma glazūra – kūrinius galima puikiausiai naudoti puošiant namus Indų dekoravimas spalvotais angobais. Angobas – molis su spalvotu pigmentu. Tai dažai, kuriais galima dekoruoti dar neišdegusią keramiką. Indų dekoravimas įvairiais spaudais. Įvairūs įspaudai ar tekstūros papuoš tavo nulipdyto indo paviršių. Bei kitas lipdymo ir glazūravimo technikas.

Kas įeina į kainą?
Lipdymo ir glazūravimo pamokos
Visos kokybiškos lipdymui reikalingos priemonės ir molis (molio kiekis nėra ribojamas)
Individualus mokymas
Visos glazūravimui reikalingos priemonės
Didelis glazūrų spalvų pasirinkimas⁣⁣ (daugiau nei 30 spalvų)


Keramikos pamokose galės ne tik kūrybingai praleisti laiką, lavinti erdvinį mąstymą, bet ir pasipuošti jaukius namus nulipdytais molio dirbiniais.
Siekiant aukščiausios kokybės pamokose dalyvaus ne daugiau iki 5 vaikų.

Kokia kainą?
Kaina -12 eur.
Mokama už lankytas pamokas.
Keramikos užsiėmimuose vaikų amžius neapibrėžiamas, vienoje grupėje gali lipdyti skirtingo amžiaus vaikai.

KERAMIKOS BŪRELIO TVARKARAŠTIS
Pirmadienis; Antradienis
•15:00 - 16:00
•16:00 - 17:00
•17:00 - 18:00
Trečiadienis; 17:00 - 18:00