Užsiėmimai

Užsiėmimai studijoje

Esu menininkė, visada turėjau potraukį kūrybai. Todėl 2013 m. baigiau Vilniaus dailės akademiją, keramikos bakalauro studijas, vėliau man buvo suteikta mokytojos metodininkės kvalifikacija. Taip pat baigiau specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus LDTTA, o 2018 m. dailės edukologijos magistro studijas. Dalyvauju įvairiose parodose. Užsiimu kūrybine veikla, kuriu keramikos ir tapybos darbus. Didesnę mano laiko dalį užima ne tik kūryba, bet ir pedagogika, todėl stengiuosi tą trapų grožio pradą įskiepyti ir savo ugdytiniams – dalinuosi savo patirtimi, žiniomis. Turiu 13 metų metų pedagoginio darbo patirtį. Vedu keramikos ir dailės užsiėmimus vaikams ir suaugusiems. 2019 metais įkūriau menų studiją „Anos studio“, kurios tikslas kokybiškas, nuoširdus vaikų, paauglių, suaugusių meninis ugdymas.

Lipdymo pamokos metu galėsite įgyvendinti savo idėjas, o aš Jums mielai padėsiu viso proceso metu. Jei idėjų neturėsite – mielai padėsiu ir su jų kūrimu. Užsiėmimo metu galėsite išbandyti įvairias lipdymo technikas, viena iš jų – marmurinė. Keramikos pamokų metu susipažinsite su lipdymo subtilybėmis, išmėginsite įvairias keramikos taikomas lipdymo ir glazūravimo technikas. O pertraukėlių metu mėgaujamasi arbatos arba kavos puodeliu.

Pastebėjote, kad vaikams puikiai sekasi konstruoti?

Kviečiu Jūsų vaikučius praleisti keramikos užsiėmimuose, kurių metu galės lipdyti rankų darbo indus ar skulptūras, išbandyti įvairias lipdymo ir indų dekoravimo būdus.

Kviečiame draugų ar įmonės kompanijas nuo 5 iki 12 žmonių sudalyvauti keramikos dirbtuvėse.

Šis užsiėmimas skirtas jūsų privačiai grupei sutartu laiku, į kurį galima atsinešti savo vaišes. Jums reikės susiburti tik vienam kartui.

 

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top