Vienkartinis lipdymo užsiemimas
Suburkite savo lipdytojų grupę ir ateikite į studiją jums patogiu metu.
Lipdymas yra puiki apjungianti kūrybinė veikla, kuria galima užsiimti nedidelėje grupėje. Lipdant turėsite laiko pabendrauti, pasidalinti kūrybiniais iššūkiais ir pažinti savo artimuosius ar kolegas naujoje veikloje. Siūlome galimybę lipdyti kartu su kolegomis, draugais ar artimaisiais.
Leiskite sau nesiekti tobulumo, atsipalaiduoti ir tiesiog kurti drauge. Kūrybinio proceso metu mėgausimės arbata ir šiltais pašnekesiais. Kita svarbi informacija:
2h trukmės lipdymo ir dekoravimo užsiėmime jūs lipdysite pasirinktus objektus, juos dekoruosite. Savo sumanymus jums padės realizuoti keramikos mokytojas, kuris paaiškins ir padės kūrybos procese. Lipdymo patirtis nėra būtina.
Studijoje siūlome platų lipdymo formų pasirinkimą. Taip pat galima lipdyti nenaudojant lipdymo formų.
Nusilipdžius darbus juos bus galima dekoruoti. Jūs būsite supažindinti su skirtingomis dekoravimo technikomis ir galimybėmis.

Kita svarbi informacija:
Užsiėmimas trunka 2h (120 min.). Jis skirtas grupei iki 10 asmenų. Kaina asmeniui 35 EUR.
Visi darbai lipdomi iš balto molio. Po užsiėmimo baigti dabrai yra džiovinami, išdegami pirmą kartą, tuomet glazūruojami bespalve glazūra ir degami antrą kartą. Visi darbai atidavimui paruošiami po 3 savaičių.
Registracija per el.pašta : anosstudija@gmail.com